רק מזרנים - מזרנים ופתרונות שינה - מזרנים מומלצים
   1800-467-454         צור קשר
 

לקנות בטוח! ועד 12 תשלומים שווים ללא ריבית
לקנות מזרנים באתר מאובטח
רכישת מזרנים באמצעות paypal

מותגי מזרנים:
מזרוני פולירון
מזרוני קיסריה
מזרוני מנדלבוים
מזרוני קינג דיויד
מזרוני פרדייז
מזרן קנגרו
מזרוני קומפורט ליוינג
מזרוני פולימרים זיקים
ספות נוער וידר
מזרוני אורטוגב
מזרוני אמריקן סיסטם
ספות נוער ספרדייז
מזרוני גרין סליפ
מזרני אולימפיה
מזרוני תרפדיק
מזרוני נועם
מזרוני אוריאל

מזרנים מומלצים

דף הבית >> מזרנים מומלצים

מזרנים מומלצים - המלצת החנות:

ברוכים הבאים לקטגוריית מזרנים מומלצים! הגעתם לדף הכי חשוב באתר.
אם גם אתם עייפתם מהחיפוש אחר מזרן אחד מתוך כ- 400 המזרנים שבאתר, אתם לא לבד!

מזרנים מומלציםבדף "מזרנים מומלצים" ריכזנו עבורכם מספר רב של מזרונים מומלצים ומיינו אותם לפי תכונותיהם ולפי קטגוריית מחיר:
 1. מזרנים אורטופדים ללא קפיצים
 2. מזרנים עם קפיצים מבודדים
 3. מזרני קפיצים משולבים (קפיצים רגילים - קפיצי בונל)
אם לפני שאתם רואים מה מומלץ ומה לא אתם רוצים ללמוד קצת על עולם המזרנים (איך לבחור מזרן? כמה כסף להשקיע במזרן? מתי מומלץ להחליף אותו ומה זה בכלל לטקס וויסקו? אתם מוזמנים להיכנס לקטגוריה "מדריכים" וללמוד קצת), אחר כך תחזרו לכאן, זאת הדרך המומלצת. 

הערות חשובה: השתדלנו בכל קטגוריה להמליץ על לפחות מזרן אחד מכל מותג כי יש כאלה שמעוניינים לרכוש רק מחברה מסוימת.


מזרנים מומלצים אורטופדיים ללא קפיצים (גומאוויר)


מזרנים מומלצים וזולים (פחות מ-3,000 ש"ח):
 • המזרן שהכי שווה קניה (יחס עלות תועלת) זה מזרון אורטופדי ללא קפיצים, מומלץ מאוד של חברת פולירון הוא דגם טופר נטורל- מזרון אורטופדי עם אזורי נוחות משתנים, מערכת MBS לפיזור לחצים, בד אלוורה על משטח השינה ואריג 3D לאיוורור מושלם ושכבות לטקס.  מחיר - זול בהשווה לאיכותו (כרגע במחיר השקה). ניתן לקרוא עליו חוות דעת בזאפ
 • מזרן אורטופדי איכותי ובמבצע של קינג דיויד הוא מזרן דגם פרידום של חברת קינג דיויד. מזרן סופר איכותי ונוח עם כל המאפיינים שעושים את המזרן לאיכותי ובמחיר השקה. מומלץ מאוד!!
 • מזרן איכותי וזול שמתאים גם למיטה מתכווננת וגם למיטה רגילה (למחפשים מזרן בגובה של 20 ס"מ) הוא דגם - לונה לטקס של חברת פרדייז.
 • מזרן איכותי וחדש (2014) של חברת אורטוגב הוא דגם לורד ויסקו טופ פילוטופ, נמצא כרגע במחיר נמוך במיוחד יחסית להרכב היוקרתי שלו.
 • מזרון מומלץ וזול הוא דגם סילבר ויסקו פילוטופ של חברת אורטוגב, מזרון נוח מאוד עם שכבת ויסקו ואקסטרה פילוטופ.
 • מזרון פרדייז דגם סיילנט נייט הינו דגם חדש וזול של פרדייז
 • מזרונים זולים ומומלצים של פולירון הם דגם אוורסט ודגם פולי לטקס פלוס , מזרנים אורטופדים נוחים במיוחד לאלה שאינם רוצים להשקיע הרבה כסף על מזרן. ניתן לקבל את שני המזרנים הללו צד אחד בדרגה 3 וצד אחר בדרגה 4 מה שמאפשר גמישות רבה למי שמתלבט איזה דרגת קושי להזמין. דגמים קצת ישנים אבל עדיין נחשבים טובים ונמכרים.
 • מזרן דגם הרמוני של מזרוני אולימפיה, גם זול וגם נוח.
 
מזרנים מומלצים במחיר מעל 3,000 ש"ח:
 • מזרון מומלץ , שיצא רק בשנת 2012 , הפעם של חברת מנדלבוים MD , הוא דגם דאבל פרמיום , מזרן אורטופדי שבצידו האחד 6 ס"מ לטקס ובצידו השני 6 ס"מ ויסקו. המזרן מתאים גם למיטה מתכווננת. מחיר: בינוני פלוס.
 • מזרון פולירון זהב אחד המזרנים האיכותיים והטובים באתר!
 • מזרון MD מסדרת דה וינצ'י היוקרתית , דגם דה וינצ'י שמפיין עם פ"ט לטקס של 6 ס"מ! נוח מאוד.
 • דגם גליל של חברת פולירון , המתמחה במזרנים אורטופדים ללא קפיצים, הינו מזרון מומלץ גם כן, הוא נוח מאוד ומפנק בדרגה 3 (מומלץ) וקשיח בדרגה 4. 

מזרנים מומלצים עם קפיצים מבודדים

מזרן ניוטון סיסטם של מנדלבוים

מזרנים מומלצים וזולים (אבל סופר איכותיים):
 • בראש הקטגוריה נמצא מזרן חדש (2017) ואורטופדי מומלץ מאוד עם קפיצים מבודדים ומערכת MBS  לפיזור לחצים נקרא דגם טופר פוקט של חברת פרדייז. מזרן איכותי מאוד, נוח מאוד ובמחיר מבצע ששווה קניה.
 • טופר ספרינג - מזרן מומלץ מאוד ונמכר מאוד בקטגוריה הוא מזרן אורטופדי של פולירון עם 2 ליבות קפיצים נפרדות (שקול למזרן עם קפיצים מבודדים) במחיר של פחות מ-3,000 ש"ח
 • מזרן איכותי מאוד ומומלץ, דגם חדש, דגם בסט סליפ של מזרוני נועם ,אורטופדי ונוח, עם מערכת MBS לפיזור לחצים, בשילוב לטקס, במחיר ממש טוב.
 • מזרונים מבית אורטוגב תעשיות - שני מזרונים מומלצים מאוד, ונוחים מאוד עם שכבת אקסטרה פילוטופ במחיר זול! - פוקט פילוטופ לטקס ו- מזרון פוקט פילוטופ ויסקו
 • מזרן איכותי וחדש נוסף של מזרוני קיסריה ובמחיר מבצע הוא דגם אקסלנט

מזרנים מומלצים במחיר הגבוהה מ-3000 ש"ח:
מזרונים מומלצים במחיר יקר הרבה יותר:
 

מזרנים מומלצים עם קפיצי בונל 

מזרון מומלץ פולירון 
מזרונים מומלצים וזולים:
 • מזרן מומלץ נוסף של מזרוני קיסריה הוא - דגם רקורד - למי שלא מעוניין להשקיע יותר מידי, מזרן אורטופדי עם 10 שנות אחריות, שיחזיק מעמד לאורך זמן.
 • מזרן נוח מאוד, עם פילוטופ לטקס של מזרוני קיסריה הינו דגם אופטימל - מחירו: זול למזרן עם לטקס ופילוטופ

מזרונים מומלצים במחיר סביר:
 • מזרון קפיצים חדש, איכותי מאוד ומומלץ של פולירון הוא דגם טופר ספרינג - מזרון אורטופדי עם 2 לבות קפיצים מבודדים , איזורי נוחות ומערכת MBS לפיזור לחצים. בד אלוורה על משטח השינה ואריג 3D לאיוורור מושלם ולטקס כמובן. מחיר - זול בהשווה לאיכותו (מחירי השקה).
 • מזרון מומלץ נוסף של פולירון הוא דגם סילבר 2000 - מזרון אורטופדי עם 2 לבות קפיצים מבודדים , איזורי נוחות ומערכת MBS עם 2000 נק' תמיכה + פילוטופ לטקס/ויסקו.
 • מזרון מומלץ של מזרוני קינג דיויד הוא טופ קומפורט פילוטופ - זהו מזרון אורטופדי עם 20 שנות אחריות ואקסטרה פילוטופ עם לטקס . מזרון נוח.

מזרונים מומלצים במחיר יקר:
 • מזרן איכותי מאוד עם קפיצי בונל הוא דגם אינרג'י סופורט של חברת תרפדיק היוקרתית
 • מזרן נוסף, איכותי וטיפה יקר הוא דגם אופוריה של קינג דיויד (להצעת מחיר התקשרו אלינו)

הערה חשובה: ישנם עוד מזרנים רבים וטובים אבל לא ניתן להכניס פה את כולם, בחרנו לכם את המזרנים שהכי מומלצים עבור רוב האוכלוסיה, מזרנים שחלקם מוגדרים כשווים קניה בשל היחס בין המחיר לאיכות.

לבירור אודות מזרנים נוספים והמלצות, צרו עימנו קשר בטלפון 1800-467454 או באמצעות המייל: info@mizran.co.il

עדיין מתלבטים? רוצים שהמומחים שלנו ימליצו לכם על דגם שמתאים במיוחד עבורכם? להתאמה אישית של מזרן לחצו כאן
 
מזרנים מומלצים

 

מזרונים מומלצים – מגוון שיקשה על הבחירה

עקב הכמות הרבה של סוגי המזרנים הנמצאים באתר, הרי שישנו צורך בהכוונה מסוימת לגבי מזרנים מומלצים, בכדי שכל לקוח יוכל לבחור את המזרן המתאים לו ביותר.
ראשית, חשוב להבין כי כאשר מדובר במזרנים, כמו בתחומים רבים בחיים, לכל אדם יש את ההעדפה האישית שלו ואין כל פסול בכך. ההפך הוא הנכון, עליו ללכת עם הבחירה האישית שלו. עם זאת, ישנם אנשים שאינם מכירים תמיד את הסוגים השונים ואת כל אפשרויות הבחירה, גם אלו שכן מכירים ומחזיקים העדפה כלשהי, תמיד ישמחו לשמוע מידע נוסף על המזרן המומלץ להם ועל בחירתם.
ישנם סוגים רבים של מזרנים וקטגוריות רבות של מזרנים ועל כן דבר ראשון עלינו לבחור באיזה קטגוריה של מזרנים מומלצים אנו מתעניינים, דהיינו, עלינו להחליט מאיזה חומר אנו רוצים שהמזרן יהיה מורכב ובאיזה מבנה אורטופדי הוא יתמוך.

אילו סוגי מזרנים קיימים?

כפי שבטח קראתם למעלה, קיימים שלושה סוגי מזרנים עיקריים, כאשר גם אלו ניתנים לחלוקה לקטגוריות משנה.
הקטגוריה הראשונה היא קטגוריית המזרן קפיצים, כאשר קטגוריה זו נחלקת לשני סוגים:
 1. האחת - קפיצים מבודדים
 2. השנייה - מזרן עם קפיצים משולבים.
הקטגוריה השנייה של מזרנים היא, בלשון העם "מזרוני ספוג".  מדובר במזרנים אשר מורכבים בטכנולוגיה מבוססת ומוכחת, שבה המבנה שלהם מורכב משכבות שונות של ספוג שעשויים בעוביים, צפיפויות ודרגות קושי שונות.
לבסוף ישנם קטגוריות מזרנים נוספות כגון מזרן מגנטי, מזרוני מים וכו', עליהם לא נרחיב את הדיבור מכיוון שהם פחות נפוצים ומומלצים מהראשונים.
בפסקאות הבאות ננסה לעמוד על היתרונות והחסרונות של כל קטגוריית מזרנים ועל השאלה מדוע הם מומלצים יותר מהאחרים.

מזרנים עם קפיצים מבודדים

המשמעות של מזרנים אלה היא שהקפיצים בתוך חלל המיטה מופרדים אחד מן השני וכך הם תומכים בנו טוב יותר כאשר אנו ישנים במיטה, ובמיוחד כאשר אנו לא ישנים לבד.
חשוב לומר, כי ככל שיהיו יותר קפיצים מבודדים במזרן, כך הוא יהיה נוח יותר ויפזר את המשקל בצורה האופטימאלית. כמובן שכל אחד יודע מה הוא מעדיף ואיזו מידת קשיחות מתאימה לו ובהתאם לכך הוא יכול לבחור את המזרן המתאים לו. מזרונים עם קפיצים מבודדים פחות רגישים לתזוזות על המזרן ועל כן יש לקחת זאת בחשבון כאשר קונים את המזרן. ניתן בהחלט לומר כי אנשים רבים מוצאים מזרנים אלו כנוחים מאוד ועל כן לרוב האוכלוסייה מזרנים אלו מומלצים מאוד. בטח ובטח שמזרנים אלו מומלצים למי שסובל מתזוזות של בן/בת הזוג אבל עדיין מעדיף מזרן קפיצים.

מזרנים עם קפיצים רגילים

אלו מזרוני הקפיצים הנפוצים ביותר, הם זולים יותר שכן זמן העבודה הכרוך בייצור המזרן קצר יותר ומכאן יתרונם הגדול. לגבי מידת ההנאה מהם - הרי שכאמור הדבר תלוי בהעדפתו האישית של כל אדם ויש המוצאים דווקא אותם כנוחים יותר.  
"הכלאה" בין 2 המזרנים הוכרזה דווקא כפטנט רשום ע"י חברת פולירון. המערכת הזו נקראת "דופלקס" – 2 ליבות קפיצים נפרדות אשר מרכיבות ביחד את לב המזרון, ואז גם העבודה זולה יותר, מהירה יותר וגם 2 בני הזוג לא "יזכו" להרגיש זה את תזוזותיו של זה בזמן השינה. ניתן למצוא את המערכת הזו במזרון "טופר ספרינג" , בדגם "סילבר "2000 ובדגם "פרו לטקס/ויסקו", כולם של חברת פולירון.

מזרונים ללא קפיצים

קטגוריה נוספת של מזרנים מומלצים נקראת "מזרונים אורטופדים ללא קפיצים", אין להבין משמם של מזרונים אלו כי הם אינם קשיחים אלא הדבר פשוט תלוי במידת הצפיפות של החומר ממנו הם בנויים. ככל שהחומר יותר צפוף - כך הוא יהיה קשיח יותר ובעל התנגדות גדולה יותר. במידה ומדובר במזרן ספוג, מומלץ לשים מתחת למזרן קרש תמיכה אשר יהווה גם הוא התנגדות נוספת לגב. לעיתים מזרנים אלו יהיו זולים יותר מאשר מזרוני הקפיצים ולעיתים יקרים יותר, הכול עניין של איכות החומר שבפנים. הם יתאימו בעיקר למי שסובל מבעיות גב מיוחדות ועל כן הם מזרנים מומלצים בעיקר לאנשים מבוגרים. גם בקטגוריה זו ניתן למצוא מזרנים ברמת מחיר גבוהה הכוללים איכויות ושיפורים שהמזרנים הרגילים אינם כוללים. עובי השכבה העליונה משפיע מאוד על המחיר, בעיקר כאשר השכבה העליונה מורכבת מלטקס או ויסקו.
מעוניינים בעזרה בבחירת המזרן הבא שלכם? לפרטים נוספים ועזרה בבחירת מזרנים מומלצים, תוכלו לפנות אלינו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. תוכלו גם לפנות דרך דף "התאמת מזרן" ולתת למומחים שלנו להתאים עבורכם את המזרן האופטימלי.


יצרני מזרנים
מזרון פולירון
מזרון מנדלבוים
מזרון פולימרים זיקים
מזרון קיסריה
מזרון פרדייז
מזרון סימונס
מזרון סילי
מזרון קומפורט ליוינג
מזרון נועם
מזרון אמריקן סיסטם
מזרון תרפדיק
מזרון אורטו גב
מזרון גרין סליפ
אולימפיה מזרנים
מזרון קינג דיויד
יצרני מזרנים
מזרון עמינח
מזרון קינג קויל
מזרון אוריאל
מזרון קנגורו
פתרונות שינה
מזרנים אורטופדיים
מיטות מתכווננות
מזרנים למתכווננות
שכבת נוחות
ספות נוער
מזרני ילדים
מזרנים במבצע
פתרונות שינה ואירוח
מזרנים מומלצים
אודות מזרנים
מה צריך לדעת לפני רכישת מזרן
מזרן ויסקו  / מזרן לטקס
מזרן קשה או מזרן רך
מתי צריך להחליף מזרן
כמה להשקיע ברכישת מזרנים
בחירת מיטה מתכווננת
איך בוחרים מזרן
רכישת מזרנים באינטרנט
מאמרים על מזרנים
בדי ריפוד

 

תמיכה
צור קשר
אודות רק מזרנים
30 לילות ניסיון
תקנון האתר
שאלות נפוצות
מפת האתר
הצהרת פרטיות
מזרנים - מידע מקצועי
מעקב אחר הזמנה
כתבו עלינו
רכישה בטוחה
טופ רהיט
Tel: 1800-467-454
 
חברתי
 
רק מזרנים - פייסבוק  רק מזרנים - טוויטר  רק מזרנים - פינטרסט
רק מזרנים - גוגל פלוס  רק מזרנים - יוטיוב  
 

Copyright © 1994-2017 כל הזכויות שמורות - רק מזרנים - 1800-467-454