רק מזרנים - מזרנים ופתרונות שינה - יתרונותיה של ספת נוער
   1800-467-454         צור קשר
 

לקנות בטוח! ועד 12 תשלומים שווים ללא ריבית
לקנות מזרנים באתר מאובטח
רכישת מזרנים באמצעות paypal

מותגי מזרנים:
מזרוני פולירון
מזרוני קיסריה
מזרוני מנדלבוים
מזרוני קינג דיויד
מזרוני פרדייז
מזרוני קומפורט ליוינג
מזרוני פולימרים זיקים
ספות נוער וידר
מזרוני אורטוגב
מזרוני אמריקן סיסטם
ספות נוער ספרדייז
מזרוני גרין סליפ
מזרני אולימפיה
מזרוני תרפדיק
מזרוני נועם
מזרוני אוריאל

יתרונותיה של ספת נוער

דף הבית >> מידע מקצועי >> יתרונותיה של ספת נוער

יתרונותיה של ספת נוער

כיצד ניתן להגן על ילדנו?

ספת נוער וידרגיל הבגרות הוא אחד מהגילאים הקשים ביותר בחיינו, זהו התפר בו אתה נמצא בין עולם הילדות לבין עולם הבגרות ומכאן הקושי הרב שחווים בני נוער רבים. בגיל זה מתחילים בני הנוער לנהל חיים עצמאיים ושואפים לקבל החלטות על חייהם לבד או לכל הפחות באין מפריע מהוריהם. זהו גם הגיל בו בני הנוער מתחילים לבלות יותר ויותר זמן בחדריהם ולא בסלון הבית. הם מתחילים בטיפוח החדר ובאירוח חבריהם בו. כמובן שאין כל פסול בכך, ההפך הוא הנכון לאור המציאות בארץ הרי עדיף שבן הנוער יבלה עם חבריו בחדרו ולא מחוץ לביתו, ברחוב. על כן, יותר ויותר הורים רוצים לאפשר לילדיהם המתבגרים חדר שבו יוכלו לארח את חבריהם ולבלות עימם וכך להתמודד עם תופעות האלימות שקורות מחוץ לבית.

אז מה הבעיה?

כידוע בתים רבים אינם סובלים מעודף מקום, בלשון המעטה וברוב הבתים אין חלל חופשי. גם אם מדובר בבית גדול הרי שלרוב אין חדרים פנויים ללא שימוש שניתן לתת לילדנו בכדי שהלה ישתמשו בהם לאירוח חבריהם. על כן, הפתרון לרוב הוא לתת לילד לארח את חבריו בחדרו שלו. הבעיה שחדרו של המתבגר עמוס גם כך, בארונות בשולחן הלימודים ובמיטה שכל מתבגר צריך בחדרו. מכאן הורים רבים הרוצים לדאוג שילדיהם יבלו בבית נתקלים בבעיית מקום אובייקטיבית שאינה מאפשרת להם לעשות כך. לא רק זאת, אלא שילדים רבים המגיעים לגיל הבגרות אינם מסתפקים עוד במיטת היחיד שהייתה להם כל הילדות אלא מעוניינים במיטה גדולה יותר כפי שיש למבוגרים. רצון זה יוצר בעיית מקום נוספת בחדר הנערים ומקשה עוד יותר על חיי ההורים.

מה הפיתרון?

יותר ויותר הורים בוחרים לקנות לילדיהם ספת נוער. ספה זו הינה במרבית המקרים ספה וחצי או "ספת ספר", היא גדולה יותר ממיטת יחיד וקטנה יותר מספה זוגית. בנוסף, ספת הנוער מגיעה לרוב כמיטה המתקפלת לספה. מנגנון הקיפול הוא נוח וקל למשתמש וניתן לביצוע תוך מספר שניות וללא בעיות מיוחדות. כך יוצא שהספה היא דו שימושית, היא מאפשרת לנער גם לישון בה וגם לארח את חבריו בקלות וללא בעיות. כמובן שכך הספה פותרת את בעיית המיקום והאירוח בחדר ומאפשרת לנער לבלות בחדרו עם חבריו ללא כל בעיה. בנוסף, הנער מרגיש כי מתייחסים אליו בכבוד ומאפשרים לו לישון במיטה גדולה יותר מהמיטה בה ישן בילדותו.  

מה הם מאפייני הספה?

מכיוון שיש דרישה גבוהה לספות הנוער הרי שישנם סוגים רבים ומגוונים בשוק וניתן למצוא את הסוג המתאים לילדך ולהעדפתו האישית ללא כל בעיה מיוחדת. הספות מגיעות במגוון צבעים ועיצובים מתוך מחשבה גם על העדפותיהם העכשוויות של בני ובנות הנוער. המחירים של הספה לרוב נמוכים יותר ממיטה זוגית ומאפשרים קנייה לכל אדם ואדם שיחפוץ בכך. ספות הנוער הן אכן מוצר שכל אחד יכול לרכוש לילדיו וליהנות מהיתרונות הרבים שלהם.
 

כמה מילים נוספות על ספות נוער

ספות הנוער הינן מיטות נוחות מאוד והן בהחלט מתאימות לשינה גם לא לבני נוער. כך, על אף שמן ,ניתן לשים את ספות הנוער לא רק בחדריהם של הילדים אלא גם בחדרים נוספים בבית. ספת נוער שתאוכסן בחדר האורחים לדוגמא, תוכל לאפשר לנו גם לארח את האורחים וגם לאפשר להם לישון בחדר. יש להבין כי ספת הנוער נוחה לא רק לשינה אלא נוחה גם לישיבה ממש כמו ספה רגילה. כלומר, ספת נוער מחזיקה בשתי היתרונות, ספה ומיטה - במוצר אחד.
ומשפט לסיום: המזרון של ספת נוער הינו לרוב מזרון קפיצים אורטופדי (אפשר גם לבחור במזרן אורטופדי ללא קפיצים) המתאים בדרגת הקושי שלו בדיוק לילדים בוגרים ולבני נוער.
תוכלו לבחור ספת נוער מקטלוג ספות הנוער שלנו וכן למיינם לפי יצרן. אם אתם צריכים עזרה בבחירה, צרו עימנו קשר ואנו נעזור לכם!
 


מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

בברכה
צוות רק מזרנים - www.mizran.co.il - 1800-467-454
 

יצרני מזרנים
מזרון פולירון
מזרון מנדלבוים
מזרון פולימרים זיקים
מזרון קיסריה
מזרון פרדייז
מזרון סימונס
מזרון סילי
מזרון קומפורט ליוינג
מזרון נועם
מזרון אמריקן סיסטם
מזרון תרפדיק
מזרון אורטו גב
מזרון גרין סליפ
אולימפיה מזרנים
מזרון קינג דיויד
יצרני מזרנים
מזרון עמינח
מזרון קינג קויל
מזרון אוריאל
פתרונות שינה
מזרנים אורטופדיים
מיטות מתכווננות
מזרנים למתכווננות
שכבת נוחות
מיטות וחצי
ספות נוער
מזרני ילדים
מזרנים במבצע
פתרונות שינה ואירוח
מזרנים מומלצים
אודות מזרנים
מה צריך לדעת לפני רכישת מזרן
מזרן ויסקו  / מזרן לטקס
מזרן קשה או מזרן רך
מתי צריך להחליף מזרן
כמה להשקיע ברכישת מזרנים
בחירת מיטה מתכווננת
איך בוחרים מזרן
רכישת מזרנים באינטרנט
מאמרים על מזרנים
בדי ריפוד

 

תמיכה
צור קשר
אודות רק מזרנים
30 לילות ניסיון
תקנון האתר
שאלות נפוצות
מפת האתר
הצהרת פרטיות
מזרנים - מידע מקצועי
מעקב אחר הזמנה
כתבו עלינו
רכישה בטוחה
טופ רהיט
Tel: 1800-467-454
 
חברתי
 
רק מזרנים - פייסבוק  רק מזרנים - טוויטר  רק מזרנים - פינטרסט
רק מזרנים - גוגל פלוס  רק מזרנים - יוטיוב  
 

Copyright © 1994-2017 כל הזכויות שמורות - רק מזרנים - 1800-467-454